Слухати

Сайт «Миротворець» працює: в пошуку можна знайти учасників «ДНР» і «ЛНР»

15 травня 2016 - 12:42
На головній сторінці сайту виставлена картинка Євробачення і посилання на стару базу даних
Сайт «Миротворець» працює: в пошуку можна знайти учасників «ДНР» і «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Сайт центру «Миротворець» продовжує інформувати людей про тих, хто співпрацює з самопроголошеними «ДНР» і «ЛНР», пошук в архівах «Миротворця» добре працює.

На головній сторінці сайту виставлена картинка Євробачення і посилання під назвою «Чистилище» на стару базу даних.

САйт перебуває не в тому вигляді, в якому він був раніше, але і не закритий повністю. 

bezymyannyyzxc.png

Пошук на "Миротворці" працює //
Пошук на «Миротворці» працює

Раніше «Миротворець» оголосив про закриття після жорстких заяв на його адресу.

«Громадське радіо» передавало, що сайт Миротворець опублікував дані 4000 українських та іноземних журналістів, які отримали акредитацію в так званій «ДНР», перед цим «злив» проанонсував нардеп Антон Геращенко. Антон Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів. На питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

Раніше ми повідомляли, що журналісти провідних іноземних та українських ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+