Слухати

Європейці придбали ліцензії на поставку 500 тонн української пшениці до ЄС

15 травня 2016 - 15:48
З початку року ЄС вже видав ліцензії на покупку 935,1 тис. тонн української пшениці і 14,2 тис. тонн українського ячменю
Європейці придбали ліцензії на поставку 500 тонн української пшениці до ЄС / Новини на Громадському радіо

Станом на 6 травня 2016 року європейським покупцям були видані ліцензії на поставку в ЄС 499 тонн української пшениці в рамках встановлених квот на безмитний імпорт української сільгосппродукції упродовж 2016 року. Про це з посиланням на власні дані передає «ПроАгро».

З початку року ЄС вже видав ліцензії на покупку 935,1 тис. тонн української пшениці і 14,2 тис. тонн українського ячменю, що склало, відповідно 98,43% і 5,69% від річної безмитної квоти. Квота на імпорт кукурудзи в розмірі 400 тис. тонн була вибрана імпортерами на 100%.

Загальний обсяг виділених безмитних квот, відкритих на 2016 рік в рамках автономних торгових преференцій ЄС, наданих Україні, на пшеницю, ячмінь і кукурудзу становить 1,6 млн тонн. Таким чином, в даний час ліцензії на безмитне ввезення видані на зернові сумарним об’ємом 1,35 млн тонн, тобто використання квоти становить 84,33%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+