Слухати

Бойовик з Мар’їнки визнав свою провину і отримав умовний термін — СБУ

16 травня 2016 - 10:17
Мешканець Донеччини приєднався до бойовиків у травні 2014 року
Бойовик з Мар’їнки визнав свою провину і отримав умовний термін — СБУ / Новини на Громадському радіо

Ще один колишній учасник незаконних збройних формувань скористався програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», повідомляє прес-служба.

«Мешканець Донеччини приєднався до бойовиків у травні 2014 року. Чоловік швидко усвідомив, що «це не його війна», і вирішив скласти зброю та скористатись програмою СБ України з повернення до мирного життя. Весь час, поки тривала його перевірка у рамках досудового розслідування, колишній член НЗФ перебував удома з родиною. Повне визнання провини було враховано Мар’їнським районним судом, який звільнив чоловіка від відбування покарання з випробувальним терміном», — зазначають в СБУ.

«Это не наша война… Возвращайтесь к семьям. Я сейчаспойду к семье, а вы там гниёте в окопах…», — звернувся він до бойовиків т.зв. «ДНР/ЛНР».
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+