Слухати

Комуністи «ЛНР» прирівняли «владу» Донецька до «українських нацистів»

16 травня 2016 - 13:24
Луганська компартія побоюється заборони діяльності в "ЛНР", і порівнює дії донецької влади, де фактично заборонили КПУ, з діями «українських нацистів»
Комуністи «ЛНР» прирівняли «владу» Донецька до «українських нацистів»  / Новини на Громадському радіо

Бойовики терористичної організації «ДНР» фактично заборонили діяльність Комуністичної партії в підконтрольних бойовикам районах Донецької області. Про це йдеться в заяві комуністів непідконтрольного Україні півдня Луганської області. У ньому наголошується, що півтора тижні тому «ДНР» звільнила з так званого представника  «народного ради» Бориса Литвинова, першого секретаря Комуністичної партії в Донецьку.

«Боротьба в «ДНР« з пережитками українського олігархічного капіталізму, зусилля Бориса Олексійовича, спрямовані на повернення в народну власність ключових промислових і соціальних об’єктів, комусь припали дуже не до вподоби. Прикриваючись заявами про те, що такі вказівки приходять з Москви, влада ДНР прийняли рішення про фактичну заборону діяльності в республіці КП ДНР, і поставили себе на одну дошку з українськими нацистами!», — йдеться в заяві луганських комуністів.

Вони також застерігають ватажків «ЛНР» від подібного кроку.

Нагадаємо, що Комуністична партія заборонена на території України рішенням Окружного адміністративного суду Києва від 16 грудня 2015 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+