Слухати

Міжнародна космічна станція сьогодні в мільйонний раз облетіла Землю

16 травня 2016 - 18:54
Космічна станція знаходиться на орбіті вже понад 17 років. В ній постійно живе і працює міжнародний екіпаж з шести чоловік
Міжнародна космічна станція сьогодні в мільйонний раз облетіла Землю  / Новини на Громадському радіо

Міжнародна космічна станція є лабораторією мікрогравітації, в якій міжнародний екіпаж з шести чоловік живе і працює під час подорожі зі швидкістю п’ять миль в секунду (або 17 500 миль в годину), що обллітає Землю кожні 90 хвилин.  З понеділка, 16 травня NASA відзначає  100 000-нну орбіту Міжнародної космічної станції, повідомляється на офіційному твіттері установи. 

Пройдено більше, ніж 2,643 ,342,240  миль. Це 10 круглих подорожей до Марсу, або майже подолання відстані до Нептуна.

Космічна станція знаходиться на орбіті вже понад 17 років, і протягом цього часу було проведено більше 1,922  досліджень. 

З важливих досліджень:  Veggie-експеримент, який працює для вирощування рослин в умовах мікрогравітації, і дослідження двійника, який вивчає вплив мікрогравітації на організм людини, всі вони допомагають у плануванні майбутної подорожі на Марс.  

За час роботи станції її відвідали 222 різні людини. Це число включає в себе і поточну команду, яка працює і живе на орбіті.

Цікавий документальний репортаж про життя на станції англійською мовою  можна подивитись нижче.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+