Слухати

У «ЛНР» з-під заваленої шахти дістали 5 людей, ще 4 гірники унизу

16 травня 2016 - 09:38
Стосовно ще чотирьох тривають пошукові роботи — по їх знаходженню і підняттю
У «ЛНР» з-під заваленої шахти дістали 5 людей, ще 4 гірники унизу / Новини на Громадському радіо

Кількість жертв вибуху і обвалення породи на шахті «Малоіванівська» Перевальського району досягла п’яти. Про це повідомив представник силового крила так званої «ЛНР» Олександр Александров, пишуть Новости Донбасса. За його словами, стосовно ще чотирьох тривають пошукові роботи — по їх знаходженню і підняттю.

3 травня на шахті «Малоіванівська» в Перевальському районі, підконтрольному так званої «ЛНР», на горизонті 210 м стався вибух метану, який призвів до утворення завалів. Працівники шахти сказали представникам місії ОБСЄ, що тіла 4 гірників були підняті на поверхню, під завалами в шахті знаходилось ще 5 загиблих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+