Слухати

У Росії попит на авіаквитки до Криму знизився на 25%

16 травня 2016 - 11:07
Одночасно з падінням попиту на квитки до Криму зросла бронювання рейсів до Грузії, Вірменії та Азербайджану
У Росії попит на авіаквитки до Криму знизився на 25% / Новини на Громадському радіо

Попит на авіаквитки до Криму знизився на 25 відсотків, пише газета «Комерсант» з посиланням на дані продавця авіаквитків «Связной-Тревел», передає «Медуза». У компанії відзначають, що рік тому до половини бронювань припадали на Крим, зараз частка квитків на цей напрямок складає 35 відсотків.

Падіння популярності Криму, хоч і менш значне, зафіксували й інші оператори. «Комерсант» зазначає, що одночасно з падінням попиту на квитки до Криму зросла бронювання рейсів до Грузії, Вірменії та Азербайджану.

Падіння попиту стосується лише ринку самостійних бронювань, підкреслює газета. На ринку турпутівок помітне зростання інтересу за рахунок більш вигідною вартості відпочинку, ніж при самостійному бронюванні.

Минулого року на початок сезону: кримські курорти пустували без українських туристів.

Влада Криму визнала, що не може порахувати туристів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+