Слухати

В Одесі на вулиці розстріляли «Лексус» з сином колишнього судді

16 травня 2016 - 12:18 828
ЗМІ повідомляють, що Олександр Юрійович Погорілий є сином судді Апеляційного суду Одеської області Юрія Погорілого, який зараз у відставці

У неділю близько 23-ї години в Одесі двоє невідомих розстріляли автомобіль Lexus просто на вулиці. В результаті перестрілки загинув водій. Джерела «Думської» повідомляють, що замах скоєно на адвоката Олександра П., який займався справою, пов’язаною із захистом інтересів естонського інвестора в Затоці.

Інші ЗМІ повідомляють, що Олександр Юрійович Погорілий є сином колишнього судді Апеляційного суду Одеської області Юрія Погорілого. У різний час Погорілий-молодший був адвокатом народного депутата Сергія Ківалова.

picturepicture_12 071 276 148 986_90 372.jpg

Місце події // Думская.нет
Місце події
Думская.нет

У поліції зазначили, що нападники втекли з місця злочину на сірому автомобілі. Зараз по місту введено план «Перехоплення».

Кореспондент «Думської» з місця подій повідомляв, що жителі вулиці, з якими нам вдалося поговорити, кажуть, що пострілів не чули. На думку експертів, стріляти могли з карабіна з глушником При цьому за півгодини до вбивства в цьому ж районі сталося затримання автомобіля з кримськими номерами, в якому провозили зброю.

picturepicture_89 371 901 148 985_3827.jpg

Вбивство в Одесі // Думская.нет
Вбивство в Одесі
Думская.нет

(ПРИМІТКА РЕДАКЦІЇ. 16 травня «Думская» повідомила, що убивство адвоката було постановкою заради затримання підозрюваних кілерів).

З’явилися фото з місця підриву авто луганського бізнесмена в Донецьку.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+