Слухати

Запобігання екологічній катастрофі на Донбасі блокує Росія, — нардеп Тимчук

16 травня 2016 - 19:24
За словами Тимчука, в опублікованих раніше даних про аварію на Дзержинському фенольному заводі є серйозна неточність: відповідальність за ситуацію лягає не на штаб АТО, а на російську сторону
Запобігання екологічній катастрофі на Донбасі блокує Росія, — нардеп Тимчук / Новини на Громадському радіо

Російська сторона, яка представлена ​​в СЦКК (Спільний центр з контролю та координації), не бажає вирішити питання з бойовиками щодо забезпечення режиму «тиші» на час проведення робіт на дамбі, написав нардеп Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Зокрема, як свідчать документи, що передані мені українською стороною СЦКК, штаб АТО за останні три місяці двічі (!) погоджував проведення робіт на дамбі — в березні і квітні цього року», — зазначив Дмитро Тимчук. 

Однак, за його словами, станом на 15.05.2016 року відповіді від російської сторони щодо рішення на якийсь час припинити вогонь з боку бойовиків так званої «ДНР« не надходило. «Відповідно, роботи заблоковані — цивільний персонал зі зрозумілих причин не готовий проводити роботи під вогнем бойовиків», — повідомив Тимчук. 

Чергова заявка на проведення робіт надійшла в штаб АТО 10 травня, орієнтовно вона буде розглянута 16-18 травня. Штаб АТО, за словами нардепа Дмитра Тимчука, надасть дозвіл на проведення робіт, щодо бойовиків — невідомо. 

Як повідомлялося, за словами Тимчука, на Дзержинському фенольному заводі пошкоджений трубопровід, і в даний час рівень рідини в накопичувачі досяг критичної позначки. Прорив дамби може викликати техногенну катастрофу

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+