Слухати

«Громадське радіо» і QHA влаштовують радіомарафон

17 травня 2016 - 12:25
Сьогодні, 17 травня, «Громадське радіо» спільно з інформаційним агентством «Кримські новини» проводять радіомарафон напередодні 72-ї річниці Депортації кримськотатарського народу
«Громадське радіо» і QHA влаштовують радіомарафон / Новини на Громадському радіо

Протягом дня в ефірі«Громадського радіо» говорять політики, громадські діячі, вчені та переселенці, які мають безпосереднє відношення до Криму, а також учасники АТО з числа кримських татар. Учасники радіомарафону зупиняться на історичних та міжнародно-правових питаннях, які пов’язані із анексією Криму. Гості аналізуватимуть ефективність тих дій, які здійснюються керівництвом нашої держави для повернення тимчасово окупованої території півострова до складу України.

Крім того, у студії підніматимуть питання необхідності вдосконалення національного правового поля для вирішення проблем жителів півострова, боротьби за свободу слова, зокрема незалежних ЗМІ Криму, реакції світової спільноти на анексію Криму, громадських інститутів на факти порушення прав людини і свободи волевиявлення. Окрема тема дослідження учасників радіомарафону — успішна адаптація українців, кримських татар і представників інших національностей полікультурного Криму до сучасних реалій.

Нагадаємо, 18 травня 1944 року радянська влада провела масове виселення кримських татар з Криму, звинувативши їх у співпраці з нацистами. В ході Депортації було виселено близько 238 тисяч кримських татар, у перші роки заслання в спецпоселеннях загинуло 46% народу, переважно людей похилого віку, жінок, дітей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+