Слухати

Рада зобов’язала роботодавців брати на роботу переселенців без випробування

17 травня 2016 - 18:23
Відповідний проект закону №1639 з другого разу підтримали 229 нардепів
Рада зобов’язала роботодавців брати на роботу переселенців без випробування / Новини на Громадському радіо

Верховна рада України визначила, що при укладенні трудового договору певна категорія громадян звільняється від випробовувального терміну. Відповідний проект закону №1639 з другого разу підтримали 229 нардепів.

Також, згідно із законом, випробування не встановлюється при прийнятті на роботу осіб, обраних на посаду, переможців конкурсного відбору, які пройшли стажування під час прийняття на роботу з відривом від основної роботи, самотніх матерів, що мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда; осіб, з якими укладається строковий трудовий договір на термін до 12 місяців; осіб на тимчасові та сезонні роботи; внутрішньо переміщених осіб.

Також передбачається, що якщо в межах строку випробування встановлено невідповідність працівника займаній посаді роботодавець зобов’язаний попередити його про звільнення не менш ніж за 3 дні. У строк випробування не включаються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причин.

Передбачено віднесення до підстав звільнення за ініціативою роботодавця звільнення працівника в зв’язку з незадовільним результатом випробування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+