Слухати

У Севастополі перемогу Джамали відзначили тематичною вечіркою у вишиванках

17 травня 2016 - 14:46
Перемогу Джамали на Євробаченні українці святкували разом із кримськими татарами в одному із місцевих ресторанів
У Севастополі перемогу Джамали відзначили тематичною вечіркою у вишиванках / Новини на Громадському радіо

13 235 204_1 706 771 159 583 715_7 039 398 471 584 498 410_o.jpg

Кримчани святкують перемогу Джамали // «Громадське радіо»
Кримчани святкують перемогу Джамали
«Громадське радіо»

Уся компанія на подив решти відвідувачів вбралася у вишиванки, замовляла національні українські страви і співала українськомовні пісні. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Криму. 

«Зібратися змогли далеко не всі наші українці, бо рішення відсвяткувати тріумф Джамали і України було спонтанним, — розповідає корінна мешканка Севастополя Тетяна. — Проте, навіть для нашої скромної компанії довелося зсувати три столи. Решта відвідувачів дуже довго свердлила нас поглядами і вслуховувалася в наші розмови. А потім як виклик замовили якусь пісню про «легендарність Севастополя» і спеціально попросили оголосити, що це композиція для народжених в Севастополі. Ми з чоловіком послухали її, і потім дуже голосно закричали їм українською мовою «Дякуємо!», бо ми народилися і все життя прожили тут. Вони були в шоці. А після того, як вся наша компанія затягнула «Все буде добре» Вакарчука, вони швидко зникли».

Також Тетяна розказала, що в її родині всі голосували за Джамалу з російських кримських номерів. Так само як і більшість кримських татар та українців півострова. Проукраїнські кримчани переконані, що їхні голоси також допомогли пісні «1944» стати найкращою на «Євробаченні-2016».

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+