Слухати

В Одесі Гройсману показали, як зважують на дорогах фури

17 травня 2016 - 12:59
На 21 км траси «Одеса-Южний» розмістили пересувний ваговий комплекс, аби перевантажені фури не розбивали нещодавно відремонтовану дорогу, що веде в Одесу
В Одесі Гройсману показали, як зважують на дорогах фури / Новини на Громадському радіо

Однак на цьому місці комплекс буде знаходитись не постійно, його планують переносити на інші участки доріг, аби до міста не їздиди перевантажені фури. Куди саме будуть переносити комплекс не відомо, це має бути утаємничено, щоб запобігти об’їздів з боку перевантажених фур.

Відтак максимальна вага фури має бути 40 тонн, якщо це контейнер — 46 тонн. Після зважування вантажівки, що мають більшу вагу, далі не пропускають, а також складають штраф за порушення Правил дорожнього руху. Вже цього року таких штрафів складено на 1 млн. грн. 

13 230 711_593 185 424 178 898_516 297 352_o.jpg

Ваговий комплекс // «Громадське радіо»
Ваговий комплекс
«Громадське радіо»

До цього ваговий комплекс стояв на трасі Одеса-Київ, що у свій час викликало страйк водіїв.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні відвідує Одесу, його маршрут почався саме з 21 км траси «Одеса-Южний». Прем’єр має оцінити і впровадити технологію в інших областях України. Наразі в Одеській области 3 пересувних и 1 стаціонарний пункт вагового контролю, хоча загалом необхідно близько 50 механізмів, — повідомляє кореспондентка «Громадського радіо».

13 230 670_593 185 430 845 564_1 175 560 803_o.jpg

Гройсман відвідує Одещину // «Громадське радіо»
Гройсман відвідує Одещину
«Громадське радіо»

Анна Снєгіна з Одеси для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+