Слухати

Жителі підконтрольних бойовикам міст жаліються ОБСЄ, що не отримують пенсій

17 травня 2016 - 15:54
Жителі розповідають, що Україна перестала їм платити пенсії, тож лишається жити на гуманітарну допомогу "ЛНР"
Жителі підконтрольних бойовикам міст жаліються ОБСЄ, що не отримують пенсій / Новини на Громадському радіо

Жителі підконтрольних бойовикам Розсипного і Фрунзе розповіли спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, що вони живуть тільки на гуманітарну допомогу, оскільки через їх вік та стану здоров’я вони не можуть поїхати і забрати свої пенсії в підконтрольні уряду райони, передає прес- служба СММ ОБСЄ.

«СММ здійснювала моніторинг умов, в яких виявилося цивільне населення поблизу лінії зіткнення. 14 травня жителі (жінки у віці близько 70 років) в підконтрольному» ДНР «селі Розсипне, розташованого в 56 км на північний схід від Донецька, і в підконтрольному» ЛНР «Фрунзе, розташованого в 40 км на північний захід від Луганська, розповіли спостерігачам СММ, що вони живуть тільки на гуманітарну допомогу, яку надає «ЛНР», оскільки через їх вік та стану здоров’я вони не можуть поїхати і забрати свої пенсії в підконтрольні уряду райони, а також у них немає родичів, які могли б їм допомогти. у підконтрольному «ЛНР» Калиновому, що розташоване в 60 км на захід від Луганська, і в підконтрольному «ЛНР» Клуникове, що розташоване в 75 км на південь від Луганська, жителі розповіли спостерігачам СММ, що українські органи влади зупинили виплату їм пенсій з березня 2016 року», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+