Слухати

На фестивалі у Каннах переміг сценарій української режисерки / Новини на Громадському радіо

На фестивалі у Каннах переміг сценарій української режисерки

18 травня 2016 - 13:29
Переможцем церемонії 10 сесії ScripTeast Award, що проводилась під час Каннського фестивалю став сценарій української режисерки і сценаристки Марисі Нікітюк «Коли падають дерева»

Про це написав продюсер майбутньої стрічки Ігор Савиченко на сторінці у Facebook.

«Цьогоріч вже вдесяте під час Каннського кінофестивалю було представлено нагороду ScripTeast імені Кшиштофа Кешльовського за найкращий сценарій з Центральної та Східної Європи, написаний та розроблений в межах сценарної програми Незалежної Кінофундації», — зазначив він.

«Цьогорічна нагорода імені Кшиштофа Кешльовського ScripTeast присуджується сценарію з неймовірним кінематографічним потенціалом. П’янке суцвіття персонажів та наративів, зіткане, щоб створити надзвичайний світ — водночас страшний, чарівний, чуттєвий та захопливий, і завжди дуже справжній. Письменницька уява блискуче грає на сторінках сценарію і ми з нетерпінням чекаємо екранного втілення цього авторського бачення», — так за словами Савиченка, консультативна рада так пояснила своє рішення.

Окрім почесної відзнаки, сценарій Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» також отримав 10 000 євро на подальше виробництво фільму, повідомив продюсер.

Він додав, що роботою над фільмом займається компанія Директорія Кіно, продюсер Ігор Савиченко, початок зйомок заплановано вже на серпень 2016 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+