Слухати

Термін розслідування справи «Майдану» давно пройшов — адвокат Януковича

18 травня 2016 - 10:52
За словами адвоката, на сьогоднішній день термін розслідування справи «Майдану» вже давно вийшов за рамки, передбачені законом
 Термін розслідування справи «Майдану» давно пройшов — адвокат Януковича / Новини на Громадському радіо

Адвокат Януковича передав клопотання ГПУ з приєднанням пояснень В. Януковича до справи Майдану. Про це на прес-конференції у Києві заявив адвокат В. Януковича Віталій Сердюк.

За словами адвоката на сьогоднішній день термін розслідування справи «Майдану» вже давно вийшов за рамки, передбачені законом.

«Розумні терміни, протягом яких треба було дати громадськості відповіді, також пройшли. Прокуратура повинна відкрито поговорити з громадськістю», — заявив Віталій Сердюк.

Адвокат екс-співробітників спецпідрозділу «Беркут» Олександр Горошинський (Аброськіна), який захищає командира-беркутівця Аброськіна разом з адвокатом Віталієм Сердюком у Москві зустрілися з В. Януковичем, де він просить суд допросити його в режимі відео-конференції. Суд клопотання задовольнив. Тепер будуть звертатися до Мін’юсту з метою домогтися організації. 

За словами адвоката, Янукович не може прибути особисто, з причини загрози його життю в Україні. 

«Якщо б ми бачили, що держава хоча б вид створює, що справа розслідується, то можна було б про щось говорити. Янукович звертався з заявами, щоб слідство все ж таки почало з ним працювати. Проте, що ми бачимо – ГПУ не зацікавлена жодним чином почути позицію інших осіб. Тому що все потрібно буде перевіряти, і ця позиція буде йти всупереч позиції сьогоднішньої влади», —  вважає адвокат.

За його словами, на нього самого було вчинено напад, ніхто не постраждав. Він звернувся з заявою про забезпечення йому безпеки, але справа була зам’ята.

13 262 501_1 085 168 508 216 260_1 885 588 489_o.jpg

Адвокати // \"Громадське радіо\"
Адвокати
«Громадське радіо»

Нижче стан розгляду справ «проти Януковича», наданий його адвокатом для журналістів. 

13 241 509_1 085 167 088 216 402_836 180 019_o.jpg

Стан справ проти Януковича // \"Громадське радіо\"
Стан справ проти Януковича
«Громадське радіо»

13 241 664_1 085 165 184 883 259_2 101 923 097_o.jpg

Стан справ проти Януковича // \"Громадське радіо\"
Стан справ проти Януковича
«Громадське радіо»

Раніше ГПУ повідомила Януковичу про те, що його підозрюють у кількох злочинах, серед яких заволодіння майном в «Межигір’ї», Сухолуччя, зловживання службовим становищем під час підписання законів 16 січня, створення злочинної організації за вчинення ряду злочинів в дні Революції гідності. Також Януковича підозрюють в отриманні 26,5 мільйонів гривень хабара.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+