Слухати

У «ЛНР» проти одного з «мерів» порушили карну справу за земельні махінації

18 травня 2016 - 14:01
Мова йде про «мера» міста Кіровськ Геннадія Карцева, його звинувачують, що він порушив «законодавство «ЛНР» і здав в оренду дві земельні ділянки під розташування ринкових площ
У «ЛНР» проти одного з «мерів» порушили карну справу за земельні махінації / Новини на Громадському радіо

Зазначається, що разом з Карцевим справу завели і на інших представників міської «адміністрації» Кіровська.

 «Співробітники  «Управління економічної безпеки» встановили факт зловживання повноваженнями посадовими особами адміністрації Кіровська. Зокрема, глава адміністрації міста, ігноруючи положення і вимоги земельного законодавства, здав в оренду дві земельні ділянки під розташування ринкових площ. Нормативно-грошова оцінка двох ділянок перевищила півмільйона рублів. Кошти, виручені за їх оренду, в бюджет «Республіки» не надходили», — йдеться в повідомленні так званого «МВС «ЛНР».

 За даними фактами порушено кримінальні справи щодо незаконних операцій із землею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+