Слухати

Волонтери зібрали докупи 518 центрів реабілітації для ветеранів АТО

18 травня 2016 - 13:49
Усі центри перевірені, ними надається дійсно фахова допомога для учасників АТО
Волонтери зібрали докупи 518 центрів реабілітації для ветеранів АТО / Новини на Громадському радіо

В Україні з’явилася єдина база перевірених центрів допомоги учасникам АТО. На сайті bezbroni.net/ активісти зібрали інформацію про 518 ініціатив реабілітації та психологічної підтримки ветеранів АТО. Мова йде про 151 населений пункт по всій Україні

«Зайшовши на наш сайт людина  будь-якого населеного пункту може знайти найближчий до себе центр», — розповіла директорка ГО «STUDENA», організаторка та координаторка «Без броні», громадська діячка Анастасія Мельниченко.

За її словами, усі центри перевірені, ними надається дійсно фахова допомога для учасників АТО.

Перша мета «Без броні» — підвищити психологічну культуру населення. В Україні вважається, що лише немужні чоловіки звертаються до психолога.  У грудні 2015 Без броні провели опитування, і лише 14% з опитуваних заявили, що зверталися коли-небудь до психотерапевта. Цього року під час такого ж опитування кількість респондентів, які були на прийомі спеціаліста-психотерапевта, збільшилася до 31%.

Як зазначила заступник начальника управління у справах ветеранів та учасників АТО Міністерства соціальної політики України Наталія Зарецька, вже була надана допомога 4800 ветеранам АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+