Слухати

Заступника прокурора Київщини підозрюють у кражі цукру на 300 млн гривень

18 травня 2016 - 19:35 50
Затримали його у середу, 18 травня, детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП

 Його підозрюють у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області.

Зазначається, що загальна вартість сировини понад 300 мільйонів гривень.

Досудове розслідування встановило, що з червня по грудень 2015 року через незаконні процесуальні рішення та дії підозрюваного, цукор було виведено з державної власності та передано у власність приватної структури. Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені на початку лютого 2016 року за власними напрацюваннями детективів та аналітиків НАБУ

«Розслідування у цьому провадженні могло би просуватися швидше, якби Генеральна прокуратура вчасно передала до НАБУ матеріали кримінального провадження, під час розслідування якого працівником прокуратури було скоєно цей злочин. Сподіваюся, що найближчим часом питання взаємодії між ГПУ і НАБУ в частині витребовування проваджень буде вирішене», — зауважив директор Національного Бюро Артем Ситник.

Підозрюваного затримано в порядку, передбаченому статтею 208 КПК України. 

У приміщенні прокуратури Київської області триває обшук. Детективи спільно з прокурорами САП готують клопотання про обрання затриманому запобіжного заходу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+