Слухати

87% переселенців Київщини не хочуть повертатись на Донбас, — опитування

19 травня 2016 - 11:08
Люди хочуть придбати якесь житло, хоча б у довгостроковий кредит з мінімальним початковим внеском
87% переселенців Київщини не хочуть повертатись на Донбас, — опитування / Новини на Громадському радіо

Про це пише profidom.com.ua спираючись на результати опитування, проведеного в Києві та Київській Області з ініціативи організації «Кримської діаспори» і фонду «Держмолодьжитло».

Метою опитування, в якому взяли участь близько 2500 вимушених переселенців, було визначити кількість людей, які потребують покупки житла в новому місці проживання, а також характер і обсяг допомоги для вирішення цього питання.

За результатами, майже 95% опитаних з Київської області змушені орендувати житло самостійно. При цьому 78% не планують повертатися на непідконтрольні території у найближчі 5 років.

Сім’ї вимушених переселенців налаштовані самостійно купити житло в кредит, якщо умови його надання будуть доступними. Зокрема, 87,6% учасників опитування хотіли б скористатися іпотекою, але більше половини опитаних готові заплатити тільки 10% від вартості житла в якості першого внеску.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+