Слухати

Ілля Кива позиватиметься до Міхеіла Саакашвілі

19 травня 2016 - 14:37
За те, що він назвав його «кримінальним авторитетом»
Ілля Кива позиватиметься до Міхеіла Саакашвілі / Новини на Громадському радіо

«Ми звертаємось з позовом до пана Саакашвілі», — заявив на прес-конференції в Києві авдокат начальник департаменту протидії наркозлочинності Іллі Киви Олексій Шевчук. 

Кива проситиме спростування інформації паном Саакашвілі, заявив авдокат. Він також додав, що відповідачами будуть усі канали, які розповсюдили цю заяву Саакашвілі, також серед відповідачів буде Одеська ОДА.

13 242 338_1 085 789 491 487 495_671 284 762_o.jpg

Олексій Шевчук // «Громадське радіо»
Олексій Шевчук
«Громадське радіо»

«Позов буде подано цього тижня. Це виключно юридичні моменти впливають на часовий проміжок. Пов’язаний з тим, що ми маємо зараз забезпечити докази», — додав він.

Читайте також про те, що сказав Кива про заяву Деканоїдзе: «О том, что у нас нет результатов — это вранье».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+