Слухати

Кива про заяву Деканоїдзе: «О том, что у нас нет результатов — это вранье»

19 травня 2016 - 14:19
Ілля Кива заявив на прес-конференції, що його хочуть фізично знищити
Кива про заяву Деканоїдзе: «О том, что у нас нет результатов — это вранье» / Новини на Громадському радіо

За півроку правоохоронці департаменту протидії наркозлочинності розкрили більше тисячі кримінальних злочинів, пов’язаних зі збутом наркотиків. Про це на прес-конференції у Києві заявив начальник департаменту Ілля Кива.

«Глава национальной полиции делает достаточно громкие заявления по поводу отсутствия результатов», — заявив він. Півроку назад був створений департамент фактично з нуля, зазначив він.

«Раскрыто более 1 тысячи уголовных нарушений, связанных со сбытом наркотиков. Более 20 междунаррдных и региональных поставок по поставке наркотиков», — заявив Кива.

Зараз Киву переведуть до МВС, але він не зміг назвати чітко, як називатиметься його нова посада.

13 262 545_1 085 763 401 490 104_495 444 034_o.jpg

Ілля Кива // «Громадське радіо»
Ілля Кива
«Громадське радіо»

На базі департаменту створена аеророзвідка, яка вже сьогодні почне виконувати свої задачі. Кива додав, що раніше попередній орган займався кришуванням наркозлочинності. Їх же департамент має на меті боротись з коренем зла.

«Мы сумели уйти от борьбы с наркозависимыми. Ведь раньше борьба шла за показатели, никто не смотрел в корень зла. Те проекты, которые мы воплотили в жизнь, заслужили уважение», — впевнений він.

«Мы сумели перекрыть основной канал поставки кокаина в Украину. Выявили всю группу, начиная от вербовщиков, кончая организаторами. Оии находятся все в тюрьме. И это результат», — заявив Кива.

Також він додав, що проти нього розробляють плани з фізичного знищення.

13 234 898_1 085 763 468 156 764_14 993 143_o.jpg

Кива і співробітники департаменту // «Громадське радіо»
Кива і співробітники департаменту
«Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+