Слухати

Перейменування обійдеться Дніпру приблизно у 800 тисяч гривень, — Філатов

19 травня 2016 - 18:47
Таку суму назвав міський голова під час прес-конференції. На його думку, жодних проблем із документообігом чи бюджетом міста у зв'язку з перейменуванням не виникне
Перейменування обійдеться Дніпру приблизно у 800 тисяч гривень, — Філатов / Новини на Громадському радіо

Він закликав людей бути виваженими у оцінках і висловлюваннях, щоб не провокувати розкол в суспільстві. Разом із тим наголосив: є рішення Верховної Ради про перейменування, і його потрібно виконувати, йдеться на сайті міської ради.

«Я як міський голова і склад виконкому повинні виконувати рішення вищого законодавчого органу держави. І ми його виконаємо. Будь-які спекуляції, пов’язані з тим, що перейменування тягне за собою додаткові витрати з гаманця наших земляків, що людям це буде коштувати якісь гроші, — це не більше, ніж політичний піар», — заявив Борис Філатов і додав, що витрати, пов’язані з перейменуванням, за попередніми оцінками, становитимуть 7 00-800 тисяч гривень.

Борис Філатов також повідомив, що в рамках декомунізації в місті було перейменовано близько 300 вулиць.

19 травня Верховна Рада ухвалила постанову про перейменування Дніпропетровська на Дніпро. Її підтримали 247 депутатів.

Своїми думками щодо перейменування міста поділились дніпряни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+