Слухати

Торецьк не має доступу до ТБ через два роки після звільнення, — активіст / Новини на Громадському радіо

Торецьк не має доступу до ТБ через два роки після звільнення, — активіст

19 травня 2016 - 16:58
Днями у ‪‎Торецьку‬ відбулася зустріч, на якій обговорювались питання інформаційного життя в місті

Про це повідомляє активіст громадської організації «Твоє нове місто» Андрій Грудкін.

Гості з антикризового медіа-центру на чолі з Євгеном Онищуком запросили до участі в дискусії представників міської влади, місцеві друковані та телевізійні ЗМІ, представників громадськості.

Говорили про доступ тореччан до телебачення у кабельній мережі, про те, які канали можна дивитися на звичайну антену, в якому форматі працює місцеве телебачення та виходять газети і які перспективи розвитку мовлення в Торецьку. 

«Зі свого боку зазначив, що фактично два роки після звільнення від терористів, місто продовжує перебувати в інформаційній окупації. Пропагандистські канали перебувають у вільному доступі і держава не робить жодних реальних кроків для виправлення ситуації. На моє глибоке переконання, інформаційна війна є дуже вагомою складовою війни гібридної, а відсутність стратегії в інформаційній війні може призвести до поглиблення ескалації та нищівних наслідків, бо боротьбу за Україну треба вигравати і в свідомості людей», — зазначає активіст.

За його словами ГО «Твоє нове місто» має пропозицію щодо вирішення цього питання.  Ії озвучили Міністру інформаційної політики Юрію Стецю, голові Донецької ОДА Павлу Жебрівському, РНБО.

«В межах робочої групи розробити стратегію протидії агресору та скласти програму донорської та бюджетної підтримки місцевих телевізійних ЗМІ, організувати віщання суспільного телебачення, такого як Громадське Телебачення Донбасу», — на думку представників організації ГО «Твоє нове місто» такі дії мають вплинути на інформаційне поле Троецька.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+