Слухати

На Одещині потонули двоє дітей  / Новини на Громадському радіо

На Одещині потонули двоє дітей

20 травня 2016 - 18:00
Двоє хлопців – 10 та 11 років – вийшли на саморобному плоті в плавання по Дністровському лиману. Плавзасіб знайшли на березі – його полишив там місцевий рибалка

Приладнали до нього паруса і пустили на воду. Коли течією та вітром їх віднесло на середину лиману, злякалися та пригнули у воду. Доплисти до берега не змогли. Їм на порятунок вже плили місцеві мешканці на катері, але не встигли – діти потонули у них на очах. Своїми силами їх шукали до ночі, а вже на ранок покликали по допомогу рятувальників. Пошуки тривали весь день, розповідає начальник аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Одеській області Геннадій Середюк:

«57 человек всего участвовало именно в этих поисковых работах личного состава, а также местное население. Порядка 12 единиц плавающей техники, лодки, катера. Обследовано было свыше 6000 – это только подводной части 6 тысяч – метров квадратных дна. Нашли тела одного и второго мальчика 10 и 11 лет. В принципе, поисковая операция уже завершена:

Дітей знайшли поруч один з одним. Їх віднесло від берега на 700 метрів. Глибина там була усього метр 75 сантиметрів. Нині з родинами хлопців працюють психологі. Ганна Снєгіна, спеціально для Громадського радіо з Одещини.

Ганна Снєгіна спеціально для «Громадського радіо» з Одещини

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+