Слухати

Переселенка з Луганська проводить заняття з йоги і допомагає землякам

20 травня 2016 - 10:16
Переселенка Ольга, яка два роки тому знайшла новий дім у Дніпрі, влаштовує заняття з йоги і своїм прикладом надихає переселенців з Донбасу
Переселенка з Луганська проводить заняття з йоги і допомагає землякам / Новини на Громадському радіо

Ольга Тиняна захопилася йогою шість років тому, а у 2014 році, переїхавши з Луганська, почала проводити заняття у Дніпрі. Знайти учнів було важко, тому що у великому місті — велика конкуренція, каже переселенка. Але дівчина не склала руки і почала розміщувати оголошення у соціальних мережах. Через півроку перший вихованець з’явився.

Серед її учнів — і дніпряни, і переселенці. Жителька міста Вікторія розповідає, що заняття йогою з Ольгою допомогли їй поправити здоров’я.

«Мы с Олей попробовали, я получила результат очень хороший и меня это задержало и привлекло. 2 года не занималась, то ходила на другую йогу, более сложную. У меня были проблемы с позвоночником.  А здесь буквально через месяц я почувствовала себя значительно лучше», — ділиться Вікторія.

Йогиня піклується не тільки про своїх учнів, а й про переселенців. За словами Ольги, вона та її чоловік своєю історією намагаються донести до земляків, що не треба впадати у відчай. Як додає дівчина, навіть на новому місці можна збудувати щасливе життя.

dsc_2489.jpg

Заняття з йоги // Громадське радіо
Заняття з йоги
Громадське радіо

«Мы как-то со своим мужем абсолютно не позиционировали, что вот мы переселенцы, жалейте нас, давайте нам какие-то льготы, пособия. Мы наоборот старались самостоятельно чего-то добиваться, развиваться.

Поэтому сразу заняли такую позицию, что мы даже помогали переселенцам. Мы специально сняли двухкомнатную квартиру, не сильно дорогую, и у нас часто останавливались наши друзья, наши земляки, даже те, кого мы не знали, кому-то нужно было провести какое-то время, пока найдут и обустроятся здесь с жильем. У нас много жило людей», — розповідає Ольга.

Переселенка продовжує займатися улюбленою справою і має багато планів на майбутнє. Найближчим часом дівчина збирається організувати Woman-зустріч, яка передбачатиме заняття з йоги, медитацію та арт-терапію. А як тільки у Дніпро прийде тепла погода, подібні заходи можна буде проводити на свіжому повітрі, додає Ольга.

«Я помню, люблю и ценю свою родину еще ту, которой она была, но возвращаться я туда уже не буду. Это уже перевернутая страничка. Спасибо тому опыту, Луганск мне много чего дал, но здесь я чувствую себя нормально уверенно, и хочется идти дальше», — ділиться переселенка.

dsc_2495.jpg

Ольга Тиняна // Громадське радіо
Ольга Тиняна
Громадське радіо

 

Євгенія Москалець з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+