Слухати

У Дніпрі відкрилася виставка картин, створених бійцями АТО на лікарняних ліжках

20 травня 2016 - 09:39
За допомогою виставки організатори проекту хочуть розкрити внутрішній світ захисників України, а лікарі — відволікти від негативних думок та, деякою мірою, від фізичного болю
У Дніпрі відкрилася виставка картин, створених бійцями АТО на лікарняних ліжках / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровській міській раді відкрилася виставка картин, намальованих учасниками АТО під час проходження курсу арт-терапії.  

На полотнах – переважно квіти, лісові пейзажі та море, а на окремому стенді – фотографії самих бійців, які малюють картини прямо на лікарняних ліжках.

Завдяки такому хобі військовослужбовці мають змогу не тільки показати свій талант, а й відволіктися від власних проблем, кажуть лікарі.  За допомогою виставки організатори проекту хочуть розкрити внутрішній світ захисників України.

Як зазначив заступник начальника Дніпропетровського військового госпіталю по роботі з особовим складом майор Сергій Бачинський, арт-терапія дозволяє пораненим бійцям відволіктися від поганих думок, забути про біль. Під час роботи з фарбами хлопці занурюються у кольорову палітру, залишаючи свої мрії та переживання немов в іншому вимірі.

«Роботи хлопців прикрашають лікарняні палати. Деякі картини вони подарували медичним працівникам госпіталю, волонтерам, друзям. Так вони лікують не лише себе, а й усіх навколо», — зауважив офіцер.

Виставка безкоштовна, бажаючі зможуть переглянути роботи військових ще протягом двох тижнів. 

246 223 746.jpg

Виставка картин бійців АТО // Громадське радіо
Виставка картин бійців АТО
Громадське радіо

dsc_2509.jpg

На полотнах – переважно квіти, лісові пейзажі та море // Громадське радіо
На полотнах – переважно квіти, лісові пейзажі та море
Громадське радіо

dsc_2517.jpg

Виставка знаходиться у приміщенні Дніпропетровської міської ради // Громадське радіо
Виставка знаходиться у приміщенні Дніпропетровської міської ради
Громадське радіо

dsc_2519.jpg

Виставка триватиме два тижні // Громадське радіо
Виставка триватиме два тижні
Громадське радіо

 

 

Євгенія Москалець з Дніпра для «Громадського радіо». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+