Слухати

У «Миротворці» вибачились перед ЗМІ і оприлюднили оновлений список

20 травня 2016 - 15:36
На сайті зазначається, що команда сайту «Миротворець» зрозуміла, чому журналісти вимагали від них вибачення
У «Миротворці» вибачились перед ЗМІ і оприлюднили оновлений список / Новини на Громадському радіо

У якості вибачення наступний текст:

 «З цього приводу колектив Центру приносить свої щирі вибачення, оскільки список дійсно виявився не першої свіжості.

Справа в тому, що опублікований на сайті список був отриманий від т. зв. міністра пропаганди терористичної організації «ДНР» Олени Нікітіної (Пушилін Денис Володимирович) в грудні місяці 2015 року та містив трохи більше 4000 записів. У той же час, більш свіжий список, який є в нашому розпорядженні і отриманий від її заступника (в цілях конспірації його прізвище ми не будемо розголошувати), датований лютим 2016 року і містить 5412 записів, серед яких +2082  — це російські журналісти, а 1816  — журналісти інших країн. Все інше  — місцева проросійська терористична босота», — зазначається на сайті «Миротворець». 

Крім того, на інтернет-ресурсі пропонується скачати оновлений список.

Нагадаємо, сайт «Миротворець» оприлюднив  дані журналістів, які були акредитовані в «ДНР». 

Іноземні та українські журналісти поширили офіційну заяву про недопустимість даної ситуації.

«Ми, журналісти українських та закордонних ЗМІ, та представники українських та міжнародних медіа-організацій, глибоко шоковані діями українських політиків, та співробітників сайту «Миротворець», які виставили в публічний доступ персональні дані всіх журналістів, які отримували акредитацію в т.зв. ДНР/ЛНР, назвавши їх людьми, які «співпрацюють з терористами», — зазначалось у заяві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+