Слухати

До Києва прилетів найтатуйованіший чоловік світу

21 травня 2016 - 16:18
Метт Гон обіцяє, що після поїздки до України наб'є на тілі український прапор та символ гривні
До Києва прилетів найтатуйованіший чоловік світу / Новини на Громадському радіо

Американець Метт Гон або, як його називають, Людина-шахи прилетів до столиці України. До цього дня про Київ він читав лише в книжках та інтернеті, передає «24 канал». Метт розповів, що йому тут подобається.

0309-620x439.jpg

Метт Гон // mirfactov.com
Метт Гон
mirfactov.com

«Я вчив історію у коледжі. Зараз я бачу ті місця, про які дізнавався, коли був ще підлітком. Це неймовірно. Ця велика жінка з мечем, куполи золоті», — поділився враженнями Метт Гон.

Перше татуювання він зробив у 14 років, однак воно йому не сподобалося, малюнок прийшлося виправляти його мамі. Тепер фарбою закрито майже все тіло Метта. На руках та пальцях Мета набиті: стейк, сосиски, гамбургер кебаб, хотдог, морозиво і банан — все це спогади про роботу і блискучу кар’єру повара у Новому Орлеані.

Сьогодні Метта запрошують на тату-фестивалі по всьому світу. З кожної країни Метт привозить не магніти на холодильник, а тату національних прапорів. Тепер обіцяє, що поруч з іншими з’явиться і український прапор та символ гривні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+