Слухати

Муженко замінить 11 районних та 12 обласних військових комісарів

21 травня 2016 - 16:31
Підготовка військовослужбовців за терміном буде не меншою, ніж два місяці
Муженко замінить 11 районних та 12 обласних військових комісарів / Новини на Громадському радіо

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко планує замінити  11 районних та 12 обласних військових комісарів. Про це він наголосив сьогодні, 21 травня, на службовій нараді щодо стану комплектування бойових військових частин військовослужбовцями за контрактом та строкової військової служби у 2016 році, передає Генштаб на сторінках у соцмережах.

«Мені не потрібна паперова статистика, я маю знати реальний стан справ. Особливо щодо якості відбору та підготовки військовослужбовців, яка за терміном не може бути меншою ніж два місяці», – сказав Віктор Муженко.

Він також додав, що через деякі причини, військові комісаріати не завжди справляються із визначеними завданнями мобілізації та призову на контрактну і строкову військову службу. У зв’язку з чим присутнім керівникам органів військового управління Збройних Сил України були доведені вже прийняті кадрові рішення про заміну 11 районних та 12 обласних військових комісарів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+