Слухати

На Донеччині скасували плату за екскурсії до ландшафтного парку

21 травня 2016 - 09:49
Враховуючи складну ситуацію у регіоні,  керівництво парку «Клебан-Бик» скасувало платню за проведення екскурсій. Раніше групова екскурсія тут коштувала 200 гривень
На Донеччині скасували плату за екскурсії до ландшафтного парку / Новини на Громадському радіо

Подивитися на унікальні скам’янілі дерева під Дружківкою, яким понад 250 мільйонів років, запрошують усіх бажаючих. Розповідає начальник відділу рекреації парку Тетяна Керносенко:

«Були відвідувачі-переселенці на нашій території. Сьогодні усім пропонуємо безкоштовні екскурсії, дзвоніть, звертайтеся, усіх проведемо. Тому що зараз людям потрібна емоційна розрядка», — говорить Тетяна Василівна.

У 2014, коли поблизу парку були бойові дії, він спорожнів, у 2015 люди також не приїхали. Раніше більша частина гостей тут була з Донецька – відвідували як цілими групами, так і родинами. Ольга  М’ясоєдова — переселенка з Горлівки, раніше у цьому парку не була, хоча і мешкала за 50 км звідси. Тепер радить іншим приїхати і побути наодинці з природою, забути про постріли і отримати душевну рівновагу.

«Це свого рожу релаксація, коли приїжджаєш у такі місця, коли навколо тиша, внутрішній стан змінюється, заспокоюєшся. Гармонії додається, надії, що все буде добре, буде тиша, не почуєш вибухів, пострілів», — ділиться враженнями переселенка Ольга, яка нині є спеціалістом з екологічної освіти парку.

Нині територія парку безпечна, співробітники запросили саперів, які обстежили його. У парку красиво будь-якої пори року, але травень та червень — найчарівніші, кажуть фахівці, бо в цей період квітне більша частина степових трав, тож над парком стоїть дивовижний аромат.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+