Слухати

На Донеччині скасували плату за екскурсії до ландшафтного парку

21 травня 2016 - 09:49 212
Враховуючи складну ситуацію у регіоні,  керівництво парку «Клебан-Бик» скасувало платню за проведення екскурсій. Раніше групова екскурсія тут коштувала 200 гривень

Подивитися на унікальні скам’янілі дерева під Дружківкою, яким понад 250 мільйонів років, запрошують усіх бажаючих. Розповідає начальник відділу рекреації парку Тетяна Керносенко:

«Були відвідувачі-переселенці на нашій території. Сьогодні усім пропонуємо безкоштовні екскурсії, дзвоніть, звертайтеся, усіх проведемо. Тому що зараз людям потрібна емоційна розрядка», — говорить Тетяна Василівна.

У 2014, коли поблизу парку були бойові дії, він спорожнів, у 2015 люди також не приїхали. Раніше більша частина гостей тут була з Донецька – відвідували як цілими групами, так і родинами. Ольга  М’ясоєдова — переселенка з Горлівки, раніше у цьому парку не була, хоча і мешкала за 50 км звідси. Тепер радить іншим приїхати і побути наодинці з природою, забути про постріли і отримати душевну рівновагу.

«Це свого рожу релаксація, коли приїжджаєш у такі місця, коли навколо тиша, внутрішній стан змінюється, заспокоюєшся. Гармонії додається, надії, що все буде добре, буде тиша, не почуєш вибухів, пострілів», — ділиться враженнями переселенка Ольга, яка нині є спеціалістом з екологічної освіти парку.

Нині територія парку безпечна, співробітники запросили саперів, які обстежили його. У парку красиво будь-якої пори року, але травень та червень — найчарівніші, кажуть фахівці, бо в цей період квітне більша частина степових трав, тож над парком стоїть дивовижний аромат.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+