Слухати

В Росії суд заблокував паблік «Вконтакте» через «негативний вплив на підлітків»

21 травня 2016 - 11:02
Прокуратура наголошувала на тому, що у групі «є інформація, при перегляді якої дітьми і підлітками можуть бути ображені їхні почуття, викликаний передчасний інтерес до сексуальної поведінки»
В Росії суд заблокував паблік «Вконтакте» через «негативний вплив на підлітків» / Новини на Громадському радіо

Доступ до групи MDK в соціальній мережі «ВКонтакте» заблокований на території Росії на підставі рішення Смольнинського районного суду Санкт-Петербурга. Про це йдеться в повідомленні на сторінці групи. За межами Росії сторінка спільноти відкривається.

У жовтні минулого року суд ухвалив припинити діяльність MDK на вимогу прокуратури Центрального району Петербурга, передає Русская служба ВВС.

Як зазначало відомство, в співтоваристві були виявлені «факти публічного осквернення релігійної та богослужбової літератури, предметів релігійного шанування, знаків або емблем світоглядної символіки і атрибутики». Також прокуратура наголошувала на тому, що у групі «є інформація, при перегляді якої дітьми і підлітками можуть бути ображені їхні почуття і почуття їх близьких, викликаний передчасний інтерес до сексуальної поведінки».

vv28xq5bfmk.jpg

Повідомлення про блокування  // MDK
Повідомлення про блокування
MDK


MDK є одним з найпопулярніших спільнот в соцмережі «ВКонтакте», воно налічує майже 7,5 мільйона дописувачів. В основному там публікуються жарти і фотоколажі з використанням ненормативної лексики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+