Слухати

Жителям Сєвєродонецька показали фільм-антиутопію «1984» за Оруеллом

22 травня 2016 - 16:30
В соцмережах на пабліках користувачі активно обговорюють стрічку і порівнюють фільм з сьогоднішніми подіями у країні та російькою пропагандою в цілому

У суботу, 21 травня, в Сєверодонецьку Луганської області відбувся безкоштовний показ фільму, знятого за сюжетом антиутопії Джорджа Оруелла «1984». Кінопоказ відбувся в сєверодонецькому офісі волонтерської організації Восток-SOS, про що вони анонсували на своєму сайті. 

«1984» (відомий також під назвою Тисяча дев’ятсот вісімдесят четвертий) — антиутопія англійського письменника Джорджа Оруелла, опублікований 1949 року. Роман описує історію Вінстона Сміта і його деградації під впливом тоталітарноїдержави, в якій він живе. Книга розповідає про життя людей в 1984 році після революції, коли Земля розділилася на частини між трьома тоталітарними наддержавами — Океанія, яка включала Північну і Південну Америки, Англії, атлантичні острови, південь Африки і, власне; Євразія-СРСР і Європа і Остазія, в яку входили азіатські країни. Вічно воюючі між собою наддержави постійно змінюються з союзників у ворогів.

Головний герой Вїнстон Сміт був працівників «Міністерства правди», де займалися постійною коригуванням історичних документів і перекручуванням фактів на догоду правлячої партії. Після отримання прямих доказів переписування історії, Сміт починає вести щоденник, де записує свої думки та історії тих, хто жив до революції».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+