Слухати

Анулювати довідки переселенців зможуть після створення реєстру, — міністр

23 травня 2016 - 19:01
Про це розповів у ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» міністр соціальної політики України Андрій Рева
Анулювати довідки переселенців зможуть після створення реєстру, — міністр / Новини на Громадському радіо

Анулювання довідок ВПО стане можливим після створення реєстру — міністр 

Мінсоцполітики готує механізм, який дозволити анулювати довідку переселенця у тих, хто виїхав на неконтрольовану українською владою територію і не повернувся назад протягом двох місяців. Така норма передбачена законом України «Про внутрішньо переміщених осіб», але зараз вона не працює, розповів «Громадському радіо» міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«Ця норма була введена в закон про переміщених осіб, який діє з 2015 року. Для того, щоб зафіксувати, що людина 30 днів відсутня, необхідна інформація, що вона знаходиться на тій території», — відповів він.

За його прогнозами, реєстр буде створений «найближчим часом». Він не зміг уточнити коли, сказав лише, що це буде через кілька місяців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+