Слухати

Французи знайшли героїв сюжету Кисельова і викрили його в брехні — відео

23 травня 2016 - 11:44
Французькі журналісти знайшли героїв програми Кисельова, які після перегляду сюжету заявили, що російське телебачення грубо спотворило сказані ними словам
Французи знайшли героїв сюжету Кисельова і викрили його в брехні — відео / Новини на Громадському радіо

Журналісти популярного французького телеканалу Canal + висміяли перекручений сюжет російського пропагандиста Дмитра Кисельова в ефірі «Росії 24».

Програма «Вести недели» Кисельова була присвячена французьким євроскептикам, які протестують «проти засилля мігрантів». При цьому закадровий текст був накладений на відео з протестами французів проти нового трудового законодавства, що не має ніякого відношення до євроскептиків, передає RFI.  У сюжеті також використані  коментарі французів, але закадровий переклад заглушає голоси коментаторів.

Французькі журналісти знайшли героїв програми Кисельова, які після перегляду сюжету заявили, що російське телебачення грубо спотворило сказані ними словам.  

На відео доступні субтитри російською мовою.

Наприклад, жінка, яка за сценарієм Кисельова втратила роботу через те, що на її місце взяли трьох мігрантів, заявила, що просто пішла на пенсію і ні про яких мігрантів в її коментарі не йшлося.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+