Слухати

Мати Бузини не вірить у чесне розслідування смерті сина і просить допомоги

23 травня 2016 - 10:34
Про це вона заявила на зустрічі з німецьким послом, а також попросила його допомоги. Адже термін розслідування (в 1 рік) вже скоро закінчується
Мати Бузини не вірить у чесне розслідування смерті сина і просить допомоги / Новини на Громадському радіо

Валентина Бузина зустрілася з німецькими дипломатами і звернула увагу європейських політиків на грубі порушення прав людини в ході розслідування справи про вбивство її сина. Вона передала Надзвичайному і Повноважному Послу ФРН в Україні д-ру Крістофу Вайлю звернення, в якому виклала суть виниклих проблем і попросила допомоги в Уряду Німеччини. Про це написав на своїй сторінці адвокат, колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

«Як відомо Валентина Павлівна Бузина звернулася до Президента України та Генерального прокурора з проханням про особистий прийом.
Як і слід було очікувати, обидва так і не знайшли часу для зустрічі з мамою вбитого журналіста. А тим часом милосердя і елементарне людське увагу до горя матері проявили представники німецького МЗС», — зазначив адвокат  і додав офіційного листа матері до німецького посла.

З нього виходить, що мати Бузини не вірить у справедливість розслідування і не вірить заявам високопосадовців. 

13 221 432_999 225 630 153 729_5 980 703 596 928 837 877_o.jpg

Офіційний лист матері Бузини // Facebook Рената Кузьміна
Офіційний лист матері Бузини
Facebook Рената Кузьміна

13 221 122_999 225 626 820 396_1 576 376 483 027 599 429_o.jpg

Лист матері  // Facebook Рената Кузьміна
Лист матері
Facebook Рената Кузьміна

Зараз двоє підозрюваних у справі Бузини: Андрій Медведько і Сергій Поліщук, після сидіння у СІЗО, а потім під домашнім арештом, відпущені на волю. Їх захисники з самого початку наголошували на численних фальсифікаціях справу. Тим не менш, в день, коли хлопців затримали, голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці назвав указаних осіб «вбивцями Бузини». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+