Слухати

На розмінування Донбасу необхідно близько 500 мільйонів доларів — експерти

23 травня 2016 - 09:44
Про це повідомляє Департамент з питань зайнятості, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА
На розмінування Донбасу необхідно близько 500 мільйонів доларів — експерти / Новини на Громадському радіо

Україні необхідно буде витратити на розмінування близько 500 мільйонів доларів США. Про це повідомляє Департамент з питань зайнятості, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, посилаючись на міжнародних експертів. У ОНН підрахували, що загальна площа районів Донецької та Луганської областей, забруднених мінами, вибухонебезпечними предметами і боєприпасами, що не вибухнули, становить близько 30 тисяч гектарів. Таким чином, на розмінування даної території знадобиться як мінімум десятиліття, пишуть Новости Донбасса

Департамент повідомляє, що 20 травня в ДонОГА відбулася робоча нарада із зазначених питань. В даній нараді взяли участь представники різних структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів місцевих органів влади, підприємців агропромислового комплексу області, рятувальні служби, та спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Також до обговорення проблеми розмінування була запрошені представники міжнародної благодійної некомерційної організації HALO Trust (Великобританія / США).

Організація має великий досвід в справі гуманітарного розмінування територій від мін, вибухонебезпечних предметів і боєприпасів, що не вибухнули, і становлять загрозу для цивільних осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+