Слухати

На в’їзді до міста Дніпра зрізають літери старої назви

23 травня 2016 - 18:03
За словами журналістки, яка перебуває на місці подій, місцеві жителі викликали 3 патрулі поліції, коли помітили "діяльність" поблизу стели
На в’їзді до міста Дніпра зрізають літери старої назви / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє місцева журналістка Ольга Павловська у соцмережі.

За її словами, жителі викликали 3 патрулі, коли помітили «діяльність» поблизу стели.

«Громадське радіо» передавало, що Верховна Рада перейменувала Дніпропетровськ на Дніпро. 

Раніше місцева Рада перейменувала Дніпропетровськ, названий в честь організатора Голодомору Григорія Петровського, в Дніпропетровськ на честь святого Петра. 

«Громадське радіо» слідкувало, як у Дніпропетровську демонтували пам’ятник Петровському. Григорій Петровський — український радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 19321933

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+