Слухати

Невідомі зняли останні гроші з картки загиблого бійця під час його похорону

23 травня 2016 - 09:54
Про це на своїй сторінці повідомив користувач Геннадій Дашко з посиланням на сестру загиблого. Сьогодні мають написати заяву та отримати відео з камери спостереження
Невідомі зняли останні гроші з картки загиблого бійця під час його похорону / Новини на Громадському радіо

В Одеській області невідомі обікрали загиблого в АТО бійця 128 гірсько-піхотної бригади Дмитра Горбунова під час його похорону. Про це на своїй сторінці  повідомив Геннадій Дашко з посиланням на сестру загиблого.

«Всі ви пам’ятаєте, що Дмитра поховали 18 травня в місті Чорноморську. Після церемонії похорону, о 13.00, відбувся поминальний обід. Перед обідом співробітники військкомату передали особисті речі сестрі загиблого Дмитра. Серед речей була зарплатна банківська картка. Грошей на картці не було. Яке ж було здивування, коли після перевірки рухів по цій карті, з’ясувалося, що о 12 годині 04 хвилини цього ж дня (тобто під час похорону) з карти були зняті всі гроші під нуль, а саме 1580 гривень», — написав Дашко.

Наразі вже є інформація, з якого банкомату і в якому банку знімалися ці гроші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+