Слухати

Поліція звільнила з полону українку, яку викрав пакистанець 3 роки тому

23 травня 2016 - 17:51
Про це повідомляє видання Пакистану з посиланням на офіційні джерела поліції країни

31-річна Катріна, яка називає себе громадянкою України, повідомила, що її викрали три роки тому у Пакистані. Про це вона заявила поліції села Като у неділю. Катріна, говорячи ламаною англійською і урду, розповіла поліції, що вона була викрадена чоловіком Мунафом в Равалпінді (місто на північному сході Пакистану в провінції Пенджаб), а потім він відвіз її в Тхарпаркар, пише видання Dawn, посилаючись на офіційні джерела поліції.

Старший поліції району Тхарпаркар розповів, що команда поліції здійснила рейд на село і звільнила жінку, Катріну, а також затримала підозрюваного у викраденні Мунафа Норіо.

Батьки чоловіка повідомили поліції, що їх син одружився на Катріні. Катріна не була заманена до обвинуваченого через соціальні медіа, але була викрадена. Не виключено, що до події залучені інші люди, вважають в поліції.

nohrio.jpg

Абдула Мунаф Норіо //
Абдула Мунаф Норіо

За даними Tribune Express, реальний чоловік Катріни подав у 2013 році заяву, стверджуючи, що його дружина була викрадена.

І жінка, і підозрюваний були обидва передані команді поліції з Равалпінді — це питання розслідується.

Відповідно до одного з джерел в поліції, батьки Норіо стверджували, що їх син працював в Равалпінді протягом багатьох років і «купив» Катрину від родича її, перш ніж одружитися з нею і повернутися в село в 2013 році. Також в поліції не виключають, що жінка втекла з Норіо тоді з власної волі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+