Слухати

Сьогодні Україна підписує митну угоду з США — Гройсман

23 травня 2016 - 10:12
Володимир Гройсман запевнив, що план, який підготувавуряд, чітко показує розвиток економіки України.
Сьогодні Україна підписує митну угоду з США — Гройсман / Новини на Громадському радіо

Сьогодні Україна підпише митну угоду зі Сполученими Штатами Америки. Про це у соцмережах повідомив прем’єр-міністр країни Володимир Гройсман.

«На цей тиждень у нас є кроки по реформуванню митниці. Ми займатимемося створенням Єдиного вікна, подоланням податкових «білочок»«, — написав на своїй сторінці Володимир Гройсман під новозаписаним відео.

«Білочками» Гройсман має на увазі тих, хто пресує бізнес.

Мета даної угоди — налагодити двостороннє співробітництво між митними органами України та США, та надавати взаємну адміністративну допомогу для попередження та припинення протиправних дій, які завдають шкоди економічним інтересам обох країн. Вона підписана головами Прикордонно-митної служби США та Державної фіскальної служби України. 

Перемовини щодо переукладання Угоди з американською стороною, яка була підписана ще в далекому 1990 році, тривали декілька років.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+