Слухати

Так званий «депутат Новоросії» ночує в полі через заборону в’їзду до «ДНР»

23 травня 2016 - 13:21
Свій статус «персони нон грата» в «Народній Республіці» сам колишній запорожець вважає наслідком протистояння з іншим відомим сепаратистом, своїм земляком Володимиром Новіковим
Так званий «депутат Новоросії» ночує в полі через заборону в’їзду до «ДНР»  / Новини на Громадському радіо

Проросійський активіст із Запоріжжя Микола Резніков зараз не може вибратися з нейтральної зони між Росією і «ДНР». Він намагався потрапити на територію «Республіки», але його зняли з транспорту через заборону на в’їзд. Про це сам Резніков написав на своїй сторінці. Зараз так званий «депутат парламенту Новоросії» ночує в полі на нейтральній смузі під відкритим небом.

Свій статус «персони нон грата» в «Народній Республіці» сам колишній запорожець, який називає себе «депутатом Новоросії», вважає наслідком протистояння з іншим відомим сепаратистом, своїм земляком Володимиром Новіковим. Резніков просить повернути свій «віджатий» ноутбук і привезти йому намет.

 

12 193 406_97 262 530.jpg

Пост Рєзнікова //
Пост Рєзнікова

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+