Слухати

В Слов'янську відкрили пам'ятну дошку на честь капітана ЗСУ Ігоря Грішина.

23 травня 2016 - 14:47
Український інститут національної пам'яті запустив програму, яка має на меті встановити близько 20-ти пам’ятних знаків на честь загиблих учасників України в в боях з російським окупантом
В Слов’янську відкрили пам’ятну дошку на честь капітана ЗСУ Ігоря Грішина. / Новини на Громадському радіо

Про це в студії «Громадського радіо» розповів історик, співробітник Українського Інституту Національної Пам’яті Павло Подобєд. 

21 травня Павло Подобєд здійснив поїздку до Слов’янська в рамках роботи УІНП, яка була приурочена до Дня Героя і, зокрема, присвячена відкриттю першого пам’ятного знаку на будівлі Словянської ЗОШ № 13, де навчався бортовий технік, капітан ЗСУ Ігор Грішин. 

Павло Подобєд зауважив, що відкриття цієї меморіальної дошки стало ще одним приводом для того, щоб налагодити комунікацію з мешканцями Слов’янська. Адже по відкриттю відбулась лекція-бесіда з педагогами і учнями на тематику уродженців Слов’янська в боротьбі за незалежність України.

«Це такий історичний місток від подій сьогодення до подій столітньої давнини — розповіді про слов’янців, які воювали в лавах армії УНР», — говорить історик.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+