Слухати

Горішні Плавні: у соцмережах сперечаються довкола нової назви Комсомольська

24 травня 2016 - 17:23
У соціальних мережах прокотилася хвиля обурень та захоплення новою назвою міста Комсомольськ на Полтавщині — Горішні Плавні
Горішні Плавні: у соцмережах сперечаються довкола нової назви Комсомольська / Новини на Громадському радіо

19 травня 2016 року Верховна Рада України, виконуючи закон про декомунізацію, перейменувала місто Комсомольськ Полтавської області на Горішні Плавні.

У соціальних мережах прокотилася хвиля обурень та захоплення новою назвою. «Громадське радіо» збирає реакції соцмереж та меми на цю тему.

gorishni-mem-e1 463 828 496 325_1.png

Горішні Плавні //
Горішні Плавні

Деякі користувачі соцмереж пропонують свої варанти назви замість Горішні Плавні. Наприклад Юрій Свірко вигадав назву Декомунізаторськ Полтавської області. В обговоренні також звучать назви Комсі-Комсальськ і Самко-Бомогольск.

50-тисячне місто було засноване 1960 року на місці села Низи. Місто розташоване на покладах залізної руди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+