Слухати

«Миротворець» оприлюднив новий список адрес журналістів 59 країн світу

24 травня 2016 - 12:24
Сам файл називається journru, він також не має ніяких подробиць щодо того, чому саме ці журналісти опинилися в списках
«Миротворець» оприлюднив новий список адрес журналістів 59 країн світу / Новини на Громадському радіо

Сайт «Миротворець» сьогодні вночі опублікував черговий список журналістів. У формулюванні до файлу з іменами і номерами телефонів сказано, що люди, які знаходяться в цьому списку, «співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України».

При цьому не уточнюється, про яку акредитацію та про яку саме співпрацю йдеться. Сам файл називається journru, він також не має ніяких подробиць щодо того, чому саме ці журналісти опинилися в списках.

Відзначимо, що в новому файлі 293 журналіста з 59 країн світу. Від України представлено лише четверо імен, це Юлія Крючкова (телекналу Інтер), Роман Цимбалюк (агенство УНІАН), Крістіна Бутко (агентство «Українські новини) і Сергій Рульов (газета Слов’янські новини).

Інформагентство «Українські новини» вже заявляє, що буде домагатися, щоб ті, хто порушили права акредитованих у Росії українських та іноземних журналістів, опублікувавши їх дані, були притягнуті до відповідальності.

bezymyannyy.png

Списки Миротворця //
Списки Миротворця

При цьому, якщо в минулих списках «Миротворець» публікував тільки номер телефону та електронну пошту, то в новому списку вказані також і адреси журналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+