Слухати

МЗС про Мєдвєдєва в Криму: відповідальність покладається на РФ як окупанта

24 травня 2016 - 10:55
МЗС України висловило протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням на суверенній території України, голови російського уряду Д.Медведєва
МЗС про Мєдвєдєва в Криму: відповідальність покладається на РФ як окупанта / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Мєдвєдєв побажав кримським пенсіонерам «триматися» і «гарного настрою», коли вони його зустріли у Криму і почали запитувати про підвищення пенсій.  

«Как прожить на пенсию 8 тыс. рублей?», — поскаржилася кримська пенсіонерка. 

«Денег нет», — відповів Мєдвєдєв.

МЗС України висловило протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням на суверенній території України у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та м.Севастополь, голови російського уряду Д.Медведєва.

«Перебування Д.Медведєва на території Автономної Республіки Крим є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань. Вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії», — наголошується в заяві. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+