Слухати

Побитий у Запоріжжі журналіст зробив розслідування про статки губернатора

24 травня 2016 - 11:58
У Анатолія Остапенка внаслідок побиття залишились забій і гематома
Побитий у Запоріжжі журналіст зробив розслідування про статки губернатора / Новини на Громадському радіо

Побитий у Запоріжжі сьогодні вранці журналіст Анатолій Остапенко в ексклюзивному коментарі для «Громадського радіо» розповів обставини нападу на нього. Троє невідомих у масках вибігли з «Таврії» із заклеєними номерами і почали його бити руками і ногами. 

«Біля сусіднього під’їзду стояли дівчата, свідки. Вони стали кричати. Через 30-40 буквально секунд один з нападників сказав «досить, поїхали». Вони сіли в машину і поїхали. Били абсолютно мовчки. У мене нічого не забрали», — розповідає журналіст.

У Анатолія внаслідок побиття забій і гематома, переломів немає, так як били ногами і руками, бит не було.

Він не має конкретних версій щодо замовників нападу.  За його словами, останнє його розслідування (і єдине за кілька років) було про нового губернатора Костянтина Бриля.  

Сам очільник області написав у соцмережі, що бере розслідування під особистий контроль. 

В поліції відомості про подію внесені до Єдиного обліку. Серед версій, які розглядаються правоохоронцями, є і професійна діяльність потерпілого. Майно журналіста зловмисників не зацікавило. Попередня кваліфікація події – ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Більш детальну інформацію буде надано пізніше.

«Громадське радіо» передавало, що сьогодні вранці у Запоріжжі невідомі в масках побили журналіста — цінні речі не забрали.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+