Слухати

Справу розстрілів на Майдані слухатимуть спочатку, якщо замінять присяжних

24 травня 2016 - 15:37 33
Суд ще не прийняв рішення, наступне засідання в п'ятницю. Але якщо суддя задовольнить заяву присяжних, то попереду чекає розгляд справи спочатку

Всі п’ятеро присяжних у суді по розстрілам на Майдані подали заяви про самовідвід у зв’язку з недостатньою оплатою праці, особистими витратами на проїзд і взагалі завантаженням у справі. Про це написала на сторінці у соцмережі журналістка Ангеліна Карякіна. 

«Суд не прийняв рішення, наступне засідання в п’ятницю. Але якщо задовольнить заяву присяжних, то попереду процедура відбору нових, розгляд справи спочатку», — повідомляє вона.

За її словами, аргументи присяжних наступні:

 «Я тут сильно задіяний, не маю змоги платити за квартиру. Вже Родичі всі з мене сміються: .. шо ти туди ходиш».

«Йшлось про 3 Засідання на місяць, а не 12».

«Плата за роботу в одному засіданні складає 70 грн».

«Ну і загальне, людське: ганьба країні за таке ставлення до присяжних. Скарги на рівень оплати і умови складалися не раз. Прокуратура зазначає, що присяжні посилаються не так на особисті обставини, які можуть вплинути на їхню позицію в процесі, а на норму закону. Представник потерпілих теж звертає на це увагу. Хоча, з іншого боку, «якщо через коліно змусити ходити на суди — чи не почнуть пропускати і таким чином зривати засідання?», — пише журналістка. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+