Слухати

У МЗС Франції пояснили, чому міністра з Росії пустили до ЄС попри санкції

24 травня 2016 - 18:57
Міністр сільського господарства РФ Олександр Ткачов зміг в'їхати до Франції, де взяв участь у сесії Міжнародного епізоотичного бюро
У МЗС Франції пояснили, чому міністра з Росії пустили до ЄС попри санкції / Новини на Громадському радіо

Російського міністра сільського господарства пана Олександра Ткачова запросило Міжнародне епізоотичне бюро, міжнародна організація, штаб-квартира якої знаходиться у Парижі, для участі у багатосторонній зустрічі. Про це «Громадському радіо» заявили в МЗС Франції. 

«Перебування пана Олександра Ткачова на території Франції зумовлено міжнародними та європейськими зобов’язаннями Франції, як країни, де розміщено представництво МЕБ», — зазначається в повідомленні.

МЕБ є міжурядовою організацією, відповідальною за поліпшення здоров’я тварин у всьому світі. Необхідність боротьби з хворобами тварин на глобальному рівні призвела до створення Міжнародного управління по боротьбі з епізоотіями в рамках міжнародної угоди, підписаної 25 січня 1924 року. У травні 2003 року Управління стало Всесвітньою організацією з охорони здоров’я тварин, але зберегло свою історичну абревіатуру МЕБ.

Як раніше повідомляли ЗМІ, міністр сільського господарства РФ Олександр Ткачов зміг в’їхати до Франції, де взяв участь у сесії Міжнародного епізоотичного бюро. У санкційному списку ЄС він перебуває з середини 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+