Слухати

Журналістка з бази «Миротворця» без акредитації не потрапила б до Сенцова

24 травня 2016 - 18:28
Журналістка "Українських новин" розповіла "Громадському радіо", що відсутність акредитації зробила б неможливою її роботу на суді Сєнцова і Кольченка
Журналістка з бази «Миротворця» без акредитації не потрапила б до Сенцова / Новини на Громадському радіо

Редакція інформагентства «Українські новини» звертатиметься до омбудсмена Валерії Лутковської в зв’язку з тим, що сайт «Миротворець» опублікував дані журналістів, акредитованих в Росії. Про це «Громадському радіо» розповіла кореспондент інформагентства Христина Бутко — її ім’я виявилося в списку «Миротворця». Христина Бутко пояснила, чому зараз, в умовах воєнного конфлікту, журналістам необхідно працювати в Росії і які матеріали вона робила у відрядженнях.

«Писала матеріали з прес-конференцій МИД, які стосувалися відносин Росія-Україна, писала про мітинги в Москві. Їх було не так багато, зокрема про мітинги під керівництвом Навального за зміну влади в вересні. З останнього — це було, коли проходила акція з приводу Бориса Нємцова. Репортажі це були, зйомки», — поділилася журналістка.

Вона поїхала до Росії за особистими обставинами, і суміщала журналістську діяльність з особистим життям.

Журналістка також додала, що відсутність акредитації зробила б неможливою її роботу на суді Сєнцова і Кольченка.

Сьогодні на сайті «Миротворець» з’явився список журналістів, акредитованих в Росії, з їх адресами і телефонами. У списку опинилися четверо українських журналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+